Utbildningsledare

Inköp & Supply Management och Logistics Planner Tommy Porselius tommy.porselius@handelsakademin.se 0720 - 50 37 27 Växjö
Anläggningsingenjör med BIM kompetens och Frontend Developer Molly Tagesson molly.tagesson@handelsakademin.se 0720 - 50 37 24 Göteborg
Inköp & Supply Management och Byggnadsingenjör digitalt byggande Anki Häggståhl anki.haggstahl@handelsakademin.se 0720 - 50 37 07 Luleå
Inköp & Supply Management och Objektorienterad programmering med AI kompetens Camilla Verngren camilla.verngren@handelsakademin.se 0720 - 50 37 28 Malmö
Chef YH och Paralegal Mia Dahl mia.dahl@handelsakademin.se 0720 - 50 37 51 Malmö
Systemutvecklare - Objektorienterad systemutveckling och Backend Developer Åsa Svensson asa.svensson@enjoygroup.se 0707-45 90 04 Göteborg
Redovisningsekonom med löneadministration Åsa Nilsson asa.nilsson@enjoygroup.se 0736 - 632313 Luleå
Inköp & Supply Management Annika Johansson annika.johansson@enjoygroup.se 0707 - 58 11 56 Göteborg
Ansvarig produktutveckling och Objektorienterad programmering med AI kompetens Stefan Johansson stefan.johansson@enjoygroup.se 0704 - 947668 Malmö

Ledning YH

Chef YH och Paralegal Mia Dahl mia.dahl@handelsakademin.se 0720 - 50 37 51 Malmö