Utbildningsledare

Inköp & Supply Management och Logistics Planner Tommy Porselius tommy.porselius@handelsakademin.se Växjö
Anläggningsingenjör med BIM kompetens och Frontend Developer Molly Tagesson molly.tagesson@handelsakademin.se Göteborg
Inköp & Supply Management och Byggnadsingenjör digitalt byggande Anki Häggståhl anki.haggstahl@handelsakademin.se Luleå
Inköp & Supply Management och Objektorienterad programmering med AI kompetens Camilla Verngren camilla.verngren@handelsakademin.se Malmö
Paralegal och Objektorienterad programmering med AI Mia Dahl mia.dahl@handelsakademin.se Malmö
Backend Developer Åsa Svensson asa.svensson@enjoygroup.se Göteborg
Redovisningsekonom med löneadministration Åsa Nilsson asa.nilsson@enjoygroup.se Luleå
Inköp & Supply Management Annika Johansson annika.johansson@enjoygroup.se Göteborg
Ansvarig produktutveckling och Objektorienterad programmering med AI kompetens Stefan Johansson stefan.johansson@enjoygroup.se Malmö
Systemutvecklare - Objektorienterad systemutveckling Zuzana Polievka zuzana.polievka@enjoygroup.se Göteborg

Ledning YH

VVD/ Chef YH Jörgen Bergström jorgen.bergstrom@handelsakademin.se Göteborg